KURS ONLINE INWESTOWNIA W GARAŻE

Zobacz na własne oczy jak stworzyłem dodatkowe źródło stabilnego dochodu dzięki inwestowaniu w garaże od A do Z. Kurs to rozszerzona wiedza z mojej książki, w której i tak są same konkrety.

Szczególnym zadaniem tego szkolenia to przeprowadzenie Cię jako inwestora najsprawniej jak tylko się da, przez cały proces inwestycyjny w garaże. To szkolenie to prawie 11 godzin materiału, który nie tylko pokaże Ci szczegółowo jak przebiegał mój proces inwestycyjny, ale wskaże Ci zarówno bardzo kreatywne jak i techniczne rozwiązania, które możesz śmiało wykorzystać w swojej inwestycji, co z kolei pozwoli Ci usprawnić, ale też zaoszczędzić sporo pieniędzy w całym procesie. Poznasz też, jakich bardzo kosztownych błędów się ustrzec – które nie ukrywam, osobiście popełniłem – ale też jakie mogą być środki zaradcze, gdyby jednak z różnych przyczyn te błędy wystąpiły.

I tu chciałbym Ci powiedzieć, że w całym procesie inwestycyjnym, moje niestandardowe podejście do niektórych standardowych i oczywistych rozwiązań pozwoliło mi zaoszczędzić co najmniej 150 tysięcy złotych i na tym samym terenie zbudować 70 garaży, a nie jak pierwotnie wynikało z początkowych szacunków i standardowego podejścia – że tak powiem – wszelkiej maści specjalistów branży budowlanej – 45 stanowisk.

Ale też chcę Ci powiedzieć, że gdybym posiadał obecną wiedzę i nie popełnił pewnych kolejnych błędów w trakcie projektowania inwestycji i jej realizacji, a wykorzystał pewne jeszcze bardziej kreatywne możliwości, wówczas zaoszczędziłbym co najmniej kolejne 100 tysięcy złotych, a także wycisnąłbym z posiadanego gruntu jeszcze większy zwrot z inwestycji poprzez możliwość realizacji większej ilości garaży – a dokładnie nie byłoby to – jak jest obecnie – 5 szeregów i 70 sztuk, a ostatecznie 6 szeregów i 84 garaże, co w konsekwencji przynosiłoby KAŻDEGO ROKU wyższe przychody z najmu co najmniej o 20 tysięcy złotych.

DLA KOGO
JEST TEN KURS

R
Dla osób które ze względu na posiadanie mniejszego kapitału, chciałyby rozpocząć inwestycje w nieruchomości od realizacji kilku czy kilkunastu garaży na wynajem
R
Które myślą o alternatywie inwestycyjnej w nieruchomości jaką są garaże dla osobistego portfela inwestycyjnego
R
Które szukają inwestycji o większej stopie zwrotu, niż inwestycje w mieszkania na wynajem
R
Które, na podstawie książki “Jak inwestować w garaże? Praktyczny poradnik inwestora” szukają jeszcze bardziej szczegółowych rozwiązań, opartych na konkretnych wskazówkach, pokazujących jak i co oraz z czym połączyć w jedną całość, aby usprawnić cały proces inwestycji i osiągnąć jak najwyższe stopy zwrotu przy jak najniższej kwocie inwestycji

CO ZNAJDZIESZ
W ŚRODKU

Nie będę ukrywał, że książka niesie za sobą pewne i nawet dosyć znaczne ograniczenia, aby bardzo dogłębnie i szczegółowo omówić i pokazać proces inwestycyjny w garaże. A więc jeżeli treść książki jest dla Ciebie niewystarczająca, to właśnie w tym szkoleniu otrzymasz jej bardzo szczegółowe rozwinięcie w formie bardzo konkretnego omówienia poszczególnych elementów całego procesu inwestycyjnego.

A więc precyzując, w tym szkoleniu znajdziesz:

ok. 11 godzin materiału

6 modułów tematycznych
31 lekcji
m
skany dokumentacji niezbędnej w procesie inwestycyjnym
zdjęcia z wyjaśnieniami zawiłych zagadnień
i
rysunki omawiające problemy
porównania niektórych rozwiązań
P
dwa niesamowicie ciekawe BONUSY niestandardowych rozwiązań inwestycyjnych w garaże

dodatkowe gratisy w postaci narzędzi i formularzy do poszczególnych lekcji

CZEGO DOWIESZ SIĘ podczas
TEGO KURSU ONLINE

 • Poznasz argumenty korzyści inwestycji w garaże – szczególnie istotne w obecnych czasach.
 • Dowiesz się czym jest garaż i jak interpretują go przepisy
 • Dowiesz się czy i kiedy „blaszak” jest garażem.
 • Poznasz różne typy garaży w zależności od szybkości ich realizowania, po rozwiązania konstrukcyjne, aby dobrać najlepszą formę dla swojej inwestycji.
 • poznasz schemat jak i od czego zacząć proces inwestycyjny i na czym się skupić w początkowej fazie stawiania twoich pierwszych kroków w realizacji inwestycji
 • Poznasz jak zweryfikować czy w danej dzielnicy czy miejscowości jest zapotrzebowanie na garaże, a jeśli tak to w jak dużym zakresie?
 • Poznasz kluczowe elementy, czy grunt który wpadł Ci w oko jest odpowiedni do realizacji inwestycji w garaże i na co musisz zwrócić uwagę w trakcie jego weryfikacji
 • Poznasz problematykę „czynnika ludzkiego” w postaci mogącej pojawić się urzędniczej niechęci na poziomie uzyskiwania pozwolenia na budowę, a także jak sobie radzić w takich sytuacjach?
 • Dowiesz się jaką dokumentację będziesz musiał przygotować przed przystąpieniem do realizacji inwestycji
 • Poznasz jaka dokumentacja jest niezbędna po zakończeniu procesu budowy, aby uzyskać pozwolenie na użytkowanie i tym samym możliwość legalnego wynajmu garaży.
 • Dowiesz się, jakie elementy i wskazówki warto mieć na oku w trakcie opracowywania projektu oraz co i jak warto uzgadniać z architektem na etapie projektowania inwestycji
 • Poznasz systemy realizacji inwestycji, abyś mógł dobrać odpowiedni system w zależności od Twoich posiadanych zasobów czasowych i finansowych
 • otrzymasz BARDZO KONKRETNE I OBSZERNE informacje odnośnie przebiegu procesu budowy począwszy od prac niwelacyjnych terenu po budowę dróg, powierzchni stabilizacyjnych pod posadowienie garaży po szczegóły techniczne garażowych obiektów.
 • poznasz sposoby i kanały dotarcia do potencjalnych, przyszłych najemców, abyś mógł dużo prędzej ich pozyskiwać, zanim jeszcze zakończysz budowę pierwszych garaży i tym samym maksymalnie ograniczyć pustostany już od pierwszych dni zakończenia twojej inwestycji.
 • poznasz czym charakteryzuje się dobra umowa najmu, która powinna dobrze chronić twój interes jako właściciela nieruchomości.
 • Poznasz argumenty prowadzenia inwestycji w formie etapowej i dlaczego akurat w taki sposób jest najlepszy
 • Pokażę Ci opłacalność i koszty mojej inwestycji opartej o inwestycję w 70 garaży na wynajem.
 • Na koniec otrzymasz dwie lekcje niespodzianki  – EKSTRA BONUSY – pokazujące, jak wykorzystać nietypowe tereny – na pierwszy rzut oka – niemożliwe do wykorzystania pod inwestycję, a także inne nietypowe, ale za to bardzo kreatywne rozwiązania inwestycyjne w garaże – co może stanowić dla Ciebie niesamowitą przewagę nad innymi tego typu realizacjami już na samym starcie Twojej inwestycyjnej przygody w garaże.

W tym szkoleniu otrzymujesz gwarancję naprawdę bardzo konkretnej, praktycznej i technicznej wiedzy opartej zarówno na moich osobistych  doświadczeniach jak i podobnych realizacji garażowych inwestycji! A to z kolei pozwoli Ci:

 • Uchronić się od bardzo kosztownych błędów,
 • Umiejętnie przemyśleć cały proces inwestycji i sprawnie go samodzielnie przeprowadzić lub
 • Umiejętnie nadzorować cały proces inwestycyjny zlecony firmie zewnętrznej
/

ROŻNICA MIĘDZY KSIĄŻKĄ A KURSEM

Warto abyś wiedział, że treść książki swobodnie przeprowadzi Cię przez proces inwestycyjny, wskazując na kluczowe elementy i newralgiczne punkty, na które należy zwrócić uwagę przy przygotowywaniu, planowaniu, a także realizacji inwestycji. I jeśli miałeś osobiste doświadczenia z szeroko pojętą branżą budowlaną, to książka w zupełności pomoże Ci w temacie sprawnego przebrnięcia przez proces inwestycyjny.

Jeśli jednak branża związana z budownictwem jest Ci obca z praktycznego punktu widzenia, to ten kurs bardzo szczegółowo doprecyzowuje wszystkie elementy procesu opisanego w książce, a także pozwala zapoznać Cię zarówno z różnymi rozwiązaniami, jak i różnicami kluczowych elementów procesu inwestycyjnego w garaże w oparciu o inne tego typu inwestycje.

W CENIE SZKOLENIA OTRZYMASZ RÓWNIEŻ:

E
Plik excel do zarządzania najmem garaży
E
Pakiet umowy najmu garażu czyli zestaw niezbędnych i gotowych dokumentów opracowany we współpracy z Kancelarią Prawną zawierający:
E
Bardzo konkretny i rozbudowany wzór umowy najmu
E
Załącznik do umowy w formie regulaminu użytkowania miejsc garażowych
E
Załącznik do umowy w formie protokołu zdawczo – odbiorczego dla garażu
E

Wzór aneksu do umowy najmu o zmianę stanowiska garażowego

E
Wzór rozwiązania umowy najmu
E
Wzór rozwiązania umowy najmu w trybie natychmiastowym na skutek naruszenia przez najemcę warunków umowy
E

Wzór aneksu do umowy najmu informujący o podwyżce kwoty czynszu

E

Umowę najmu części powierzchni użytkowej wraz z regulaminem przeznaczoną pod wynajem samego gruntu do postawienia blaszaka we własnym zakresie przez najemcę + rozwiązanie tej umowy

E
Wzór umowy przedwstępnej sprzedaży gruntu, abyś miał taki dokument pod ręką w razie nagłych (super okazja zakupu gruntu) czy nieprzewidywanych okoliczności (choćby z kancelarią notarialną)
E

Gotowe do wykorzystania narzędzia w formie formularzy zarówno w pdf jak i excelu, takie jak:

E

Weryfikacja gruntu

E

Weryfikacja lokalizacji

E

Realizacja inwestycji – niezbędna dokumentacja PRZED

E

Realizacja inwestycji – niezbędna dokumentacja PO

E

Planowanie reklamy

E
Dwa poglądowe projekty konstrukcji blaszaków
E
Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

SPIS TREŚCI

MODUŁ 1
LEKCJA 1 – Wstęp do szkolenia
LEKCJA 2 – Krótka historia. Jak powstały garaże na wynajem?
LEKCJA 3 – Dlaczego garaże? Argumenty korzyści
LEKCJA 4 – Czym jest garaż? I czy blaszak jest garażem?
LEKCJA 5 – Rodzaje garaży. Różne technologie budowy
MODUŁ 2
LEKCJA 6 – Jak zacząć? Pierwsze kroki do realizacji inwestycji
LEKCJA 7 – Jak zweryfikować zapotrzebowanie?
LEKCJA 8 – Jak zweryfikować grunt? Pierwsze kroki do realizacji inwestycji
LEKCJA 9 – Czynnik ludzki w procesie inwestycyjnym
MODUŁ 3
LEKCJA 10 – Dokumentacja. Jakie dokumenty są niezbędne DO PROCESU inwestycji?
LEKCJA 11 – Dokumentacja. Jakie dokumenty są niezbędne PO PROCESIE inwestycji?
LEKCJA 12 – Projektowanie inwestycji. O jakie szczegóły warto zadbać?
LEKCJA 13 – System realizacji inwestycji.
MODUŁ 4
LEKCJA 14 – Proces budowy. Problemy i rozwiązania.
LEKCJA 15 – Proces budowy. Wewnętrzne drogi dojazdowe i wjazd.
LEKCJA 16 – Proces budowy. Stabilizacja gruntu pod garaże.
LEKCJA 17 – Proces budowy. Dachy
LEKCJA 18 – Proces budowy. Bramy wjazdowe uchylne vs. skrzydłowe
LEKCJA 19 – Proces budowy. Instalacja elektryczna.
LEKCJA 20 – Proces budowy. Wentylacja.
LEKCJA 21 – Proces budowy. Instalacja odgromowa.
LEKCJA 22 – Proces budowy. Oświetlenie terenu.
LEKCJA 23 – Proces budowy. Zabezpieczenia przed wodą i odwodnienie terenu.
LEKCJA 24 – Proces budowy. Pozostałe elementy.
MODUŁ 5
LEKCJA 25 – Reklama. Jak pozyskać najemców?
LEKCJA 26 – Dobra umowa najmu. Jakie elementy powinna zawierać?
MODUŁ 6
LEKCJA 27 – Etapy inwestycji
LEKCJA 28 – Opłacalność inwestycji
LEKCJA 29 – BONUS 1 – Nietypowe grunty
LEKCJA 30 – BONUS 2 – Nietypowe rozwiązania
LEKCJA 31 – Kilka osobistych wskazówek (dla zainteresowanych)

UWAGA! KURS JEST OBECNIE NIEDOSTĘPNY

Dotychczasowa cena kursu to 2546 zł. Chcesz otrzymać powiadomienie gdy kurs będzie ponownie dostępny? Zostaw namiary do siebie:


.

© 2020-2021 Marcin Zakrzewski – Książka i Kurs Online “Jak Inwestować w Garaże”
Regulamin i Polityka Prywatności

Realizacja: Alfabet